Jdi na obsah Jdi na menu
 


Za okny sype se sněhu jak kráva, záclony provoní fernet a tráva. Vánoční koledy zpívají andělé, sjetej jak hovado,už mě nic nesere. Pěkné Vánoce přeje ....

Na Nový rok velkou slinu plus to štěstí pod peřinu. Ať Vám to dá málo dřiny,v říjnu kupujete plíny…

Smutné svátky, málo dárků, k večeři jen kousek párku. Přesně tak to nesmí být, já přeju zdraví, štěstí, klid….

Úspěšný zbytek roku, jiskru v oku, sílu v rozkroku, jistotu ve skoku, nebýt bez floku, nestřílet od boku a nebát se nového roku. Přeje....

Z důvodu Vaší větší bezpečnosti bude Vaše SIM karta po dobu svátků zablokována. Váš operátor.

Ježíšek je po opici, už si češe bujnou kštici, už se chystá k Tobě, nachystej mu oběd. Místo soba psa zapřáhne, do rozpočtů příštích sáhne. Dárky přece musí splašit, jinak by se musel zašít. Na to třeba pevnou nit, jinak opět holá řiť…

V ranních hodinách přepadla skupina 4 skinů Ježíška. Zašili mu prdel, takže letos nemůže nikomu nasrat.

Ten blbej Ježíšek dal moje dárky někomu jinému! Kdo našel tyto věci: domácí kino, červené porsche a věrnou blondýnku se čtyřkama, ať mi zavolá. Odměna jistá! Hezké svátky.

Vánoce jsou svátky klidu, buďme proto pořád v lihu. Za střízliva je to nuda: dárky hnusný, doma pruda. Litry chlastu, tuny drog ať přežijem celej rok

Chceš ušetřit za vánoční stromek? Tak si ozdob ty svoje velikánské parohy!

Mám pro Vás dvě zprávy! Ta špatná: Váš manžel utekl s Vaší sestrou. Ta dobrá: Ubyli dva lidé, jimž je třeba kupovat dárky!

K Vánocům: a) nechci nic, b) hlavně zdraví, c) nedělej si škodu, d) nic si nezasloužím… Správnou odpověď mi obratem pošli. Tvůj JEŽÍŠEK.

Hledám hodného člověka, který nakoupí vánoční dárky pro celou mou rodinu. Jseš-li to právě ty, zavolej.


Vážená slečno, tady Ježíšek. Chtěl jsem Vám sice původně dát pod stromeček tu novou Nokii, ale protože mi můj anděl Alfred řekl, že jste dnes měla v 10:26 jediné přání, aby Vám někdo poslal SMSku, tak Vám ji k Vánocům posílám. Tímto jste vyčerpala bonus na dárky a pod stromeček již nic jiného nedostanete. S pozdravem Ježíšek.

Doufám, žes od Mikuláše dostal lopatu, abys mohl pod stromečkem uklidit to hovno, které Ti přinesu. Ježíšek.

Milý Ježíšku. Větve ze stromečku jsem ořezal. Ale jestli se na mě vysereš jako loni, doufám, že si natrhneš prdel o ostnatý drát a zabije Tě elektrický plot!

Přišel mi ježíšek nadělit smůlu. Že ji měl dost, dal mi ji fůru. Povídám Ježíšku, co takhle štěstí? Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Tak šťastné a veselé!

Sáně se mi rozpadli, dárečky mi ukradli. Andílci se někde tulí, čerti zase trávu hulí. Je to všechno na potvoru, asi půjdu na podporu…Ježíšek

Když šuká sob soba, mají radost oba. Santa pláče, volá na ně: Kdo potáhne moje sáně? Na saně ti, Santo, jebem, letos nikam nepojedem. Roznes zprávu celým světem a vyřiď od nás všem dětem: Žádný dárky nečekejte a radši si zašukejte. Kdo šuká, ten nezlobí, tak se radost násobí..

Rolničky, rolničky, co to hulím zas? Babiččiny jointíčky nebo dědův haš? Rolničky, rolničky, zvoňte pro radost, aby všichni huliči měli trávy dost:)

.…a tak zase po roce, přicházejí vánoce. V pokoji už stromek voní, pod nim hovno, jako loni. Ježíšek už nepřiletí ,prý se ožral, milé děti. Vzkazuje Vám všem, že se na Vás vysere.Zlobili jste celý rok,tak Vám nedá ani flok.Tak už na to nemyslete, dobrou noc a krásně spěte. Hezké Vánoce a vše nej v novém roce přeje…..
Tak jsem kalil s Ježíškem, tím s tím dlouhým kožíškem. Sedněte na zadečky, nečekejte dárečky. Zatím jenom blije, tlemí se jak zmije. Jestli zakalíme znova bude to na TV Nova. Tak radši zas Vánoce čekejte až po roce. Koukejte se na ty ptáky, končím a jdu zvracet taky. Veselé vánoce přeje…

Přejeme Vám hodně pohody, nezapomeňte se vrátit z hospody. Nemalátný krok, šťastný nový rok…

Vánoční kaktus vykvetl, Ježíšek dárky přinesl. Na Novoroční veselí přípravy všude vrcholí. Ať oslavy se vydaří a úspěchy Vás provází…

Vánoční punč a ozdob lesk, splnitelné předsevzetí, jen samou radost a žádný stesk Vám do Nového roku přeje.....

Na Vánoce plná bříška, spoustu dárků od Ježíška. Pohodu a klid,tak jak to má být. Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje......

Radost v srdíčku, teplo na duši, úsměv na tváři, lásky po uši. Splnění tajných snů ,nekonečně krásných dnů. Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje.....

Když zazní vánoční zvonečky, Ježíšek přichází s dárečky. Ať k nim každý štěstí,zdraví a lásku dostane, ať i v novém roce zůstane.

Až svíce na stromečku Vám zazáří a zvonky začnou tiše hrát, my, ač neviděni, Vám hodně lásky a štěstí k Vánocům a do nového roku budem přát.

Na vánoční stromeček, pověsíme zvoneček. A až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou. Příjemné prožití Vánoc Vám přeje.......

Připravte si pelíšek, už k vám míří Ježíšek! Dárky vozí podle chuti, na saních i na peruti. Proto všichni těšme se, copak dneska přinese.

Když vzduchem zakrouží pár vloček sněhu, nastavím tvář, ten dotek má něhu. Vyloudí úsměv a otupí zlost, tak přeju všem lidem, ať vloček je dost.

Do nového roku hodně pohody, šťastné náhody, žádné nehody, významné dohody, legrační příhody a další života výhody.

Přeji Ti nádherné vánoce a pod stromečkem všechno co si budeš přat….…... Já mám velké přání, ale pod stromeček mi jej nikdo nemůže dát. Mé velké přání jsi totiž TY!!!

Najdu krámek za lesní tůní, koupím tam dárek s vánoční vůní. Otevři okno, na tiché volání, v balíčku objevíš vánoční vyznání.

Až zazvoní zvoneček, rozsvítí se stromeček, malý dárek rozbalte si a na všechny vzpomeňte si. Pak vykročte rovným krokem za tím krásným novým rokem.

Ze slámy jesličky, skořápky na svíčky, stromeček září, ať se ti daří. Krásné Vánoce, pohodičku a jen doubrou náladičku. Vše nej…. v Novém roce přeje......

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v novém roce.

Z oblohy se sypou hvězdičky. Slyšet je koledy z dáli. Zvěstuje anděl maličký, ať splní se vše, co k vánocům jste si přáli.

Venku tiše nasněží,zvoní zvonky na věžích,Nejkrásnější ze všech nocí chodí k lidem o Vánocích.

Nechme stranou starosti, je tu doba radosti, odšpuntujme lahvinky, nadělujme pusinky, a teď ať se zpívá, slaví, do nového roku štěstí, zdraví, Ti moc přeje......

Na štědrý den nepůjdem ven. Nacpeme si bříška, počkáme až na Ježíška. Dárků dosti a kapra, co nemá kosti. Krásné Vánoce, klid a štěstí přeje........

Hezké vánoční svátky, ať máš čas na pohádky, ať se na Tebe štěstí směje, ať Tě láska stále hřeje, ať Tě úspěch provází i v roce, který přichází, přeje… Tak zase po roce máme tu Vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků, příjemné prožití vánočních svátků. Cukroví s vanilkou, šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na Vašem náměstí. Hodně dárků na Vánoce, ať se daří v novém roce…

Hvězdný pozdrav sněžných vloček, mnoho dárků pod stromeček. Hodně štěstí, kupu lásky a příští rok žádné vrásky.

Nechť zvony zvoní a srdce plesají, nechť svíce hoří a číše cinkají, ať šťastný je každý Tvůj krok. přeji šťastné Vánoce a úspěšný nový rok.

Za okny se vločky honí, zvonky v dálce tiše zvoní. Stromeček pak v celé zemi, sladce voní Vánocemi. Příjemné prožití svátků vánočních přeje..........

Na Vánoce pohodu, hodně štěstí, zábavu. Na Silvestra hodně vína, po celý rok ať se zpívá.

Příjemné vánoční chvíle při kradení smrčku, smažení leklého kapra, průjmu z poslední porce salátu a mnoho štěstí v novém roce při zásahu petardou přeje.......

Pošli svým třem známým tyto tři kouzelná hovna @ @ @ a štěstí tě nemine. Jestliže tak neučiníš najdeš čtvrté hovno pod stromečkem!

Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav takový Ti přeji stav. Vidím to však černě, budu na tom stejně.

Co štědrý den nachystá? Děda Mráz – sadista. Místo dárků v košíčku nese dětskou hlavičku. Ze stromečku visí střeva, z lustru zase noha levá. Mrazík se zas s pilou sklání, děda urputně brání. Kdo se rychle neodplazí, po tom Mrazík granát hází. Šťastné a veselé ;)

Sedám ožralý na sáně, nablil jsem si do dlaně, vezu Vám všem jenom hovno zabalené, Vaše dárky jsou mi ukradené. Mevím kde mám na ty Vaše blbosti pořád brát a tak nezbývá mi než na Vás srát. Příští rok nejdéle, nakopu Vás za Vaše přání doprdele. Šťastné a veselé.


Milé děti, nezapomeňte uříznout spodní větve u stromečku, abych si nepopíchal prdel, až tam příjdu nasrat. Váš milovaný Ježíšek.

Ježíšek má průvan v zadku, čekej do příštího roku, jestli hlava ti to nebere, i za rok tobě nasere, nebo fičák příteli, ale letos je to v prdeli.

Chumelí se chumelí, vločka stíhá vločku a náš pejsek ve stodole šoupe Vaši kočku.

Ahoj, tady Ježíšek! Celý rok tě pozoruji! Dobře vím, že nekradeš, nelžeš, nepodvádíš, netuneluješ…. Tak mě neser a nauč se to. Já ti pořád dárky nosit nebudu!


Až tě pot studený po těle zamrazí a žhavá rachejtle prdel ti rozrazí, až všechny svatý uslyšíš kolem hrát, tak bude pozdě štěstí ti přát. Proto předem P.F.….

Heslo Vánoc: Žádné dárky nečekejte raději si zašukejte, každý z nás to dobře ví, ten kdo šuká nezlobí. omg :-D

Franto, co dostaneš k Vánocům? Člověče, asi chlapa. Viděl jsem ho u manželky ve skříni.

Kdyby Tvoje levá noha byly Vánoce a pravá noha Silvestr, chtěl bych Tě navštívit mezi svátky.

Zapálil jsem rachejtli, ozvala se rána, s natrženou prdelí, nadožiju rána. Doktoři se radili, k smrti jenom krok, pak mi prdel zašili .. Šťastný nový rok.

Kapr už smažený, ještě sebou mrská. Prskavka Vietnamská nějak divně prská. Dívám se na stromek – k zemi se klátí, už na dveře hasiči zoufale mlátí. Tak to máme po roce, zase pěkný Vánoce.

Přiletěl k nám Ježíšek, měl poblitý kožíšek. Místo dárků odpadky, chce zůstat i na svátky. Nalitej jak mraky, pošlu ti ho taky. Hezké Vánoce!

<)))>< <)))>< <*)))>< .. tohle je hejno chcíplých kapříků pošli ho všem svým kámošům jako Vánoční pozdrav a do novýho roku vstoupíš zaručeně bez kreditu :-D

Rád sleduji Tvé ladné křivky, obdivuji jak při pohybu vlníš boky. Když mě spatříš, pootevřeš ústa a oněmníš úžasem. Já tě uchopím a .. Je konec Vánoční kapře!!

Vím, že se Ti budou těžko číst tyto řádky….….….….…..., věř mi, že i mě se to těžko píše….….….….….….., ale někdo ti to musí napsat….….….….….….….….….….….! Ježíšek Neexistuje! ;-)

Ekologická výzva: Nekupuj Vánoční stromeček! Děj si do pokoje policajta! Je zelený, má hvězdičky a visí mu koule. Když seženeš dopraváka bude ti i svítit…

Na břehu Nilu v hlubokém toku, myl si slon prdel asi 100 roků. A já ti přeji tak dlouhé žití, jak slonů trvalo prdele mytí. Hodně zdraví a štěstí v novém roce přeje........

Krouhl jsem zatáčku, sáně se zvrhly, dárky jsou na sračku, soby mi zdrhli, večer mě nečekej ani mi nevolej. Tvůj Ježíšek.

Když k Tobě jednou v noci příjde pán s bílými vousy, v červeném kabátě a narve tě do pytle, neboj se! To jsem jen napsal Ježíškovi, že Tě chci pod stromeček!


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Služba

(Jan, 12. 3. 2021 16:04)

Ježíši Kriste dej mi naděj